VÁNOČNÍ TURNAJ 2022

V úterý 27. 12. 2022 vlčata🐺🐺 zakončila oficiálně letošní zápasovou nadílku celodenní sportovní akcí, které součástí byl i hokejový turnaj🏒🏒🏒. Po rozbruslení byl program zahájen soutěží ve střelbě na bránu s měřením švihu při střelbě, následovaný vyřazovací soutěží v hokejové šarvátce. Přestože se naši hráči při zápase nervou :) ukázalo se, že jsou schopni se při případné potyčce ubránit se ctí 😁.Souběžně probíhal na části ledové plochy souboj hráčů 3. a 4. tříd, přesto že nešlo o soutěžní zápolení, nedali si vlčata🐺🐺 ani píď ledu zadarmo. V pravé poledne byla zahájena přátelským zápasem odpolední část akce. Naši mladší žáci nastoupili proti vrstevníkům z Velkého Meziříčí. V zápase, ve kterém nešlo ani tak o výsledek jako o to užít si poslední zápolení před Silvestrem zakončila vlčata rok vítězně. Po hodinové přestávce na volné bruslení se konaly dva zápasy, na které se vlčata🐺🐺 těšila snad nejvíce. Nejprve mladší a potom i starší žáci poměřili síly s tatínky a trenéry. Potom ještě krátké rozbruslení a doplnit energii přichystaným občerstvením. Děkujeme všem zúčastněným a vlčatům🐺🐺 přejeme plno sil do nového roku na zvládání nejen hokejových zápolení. 

VÍCE FOTOGRAFIÍ ZDE 


LED K PRASKNUTÍ 😈

8. 12. 2022

Dnes naše vlčata navštívil přímo na ledě Mikuláš s anděly a početnou tlupou přísně vyhlížejících čertů. Čerti si poctivě obešli všechny děti, které se nebály na trénink přijít, a protože máme děti hodné, žádné si nemuseli vzít s sebou do útrob pekla.🔥🔥 Na závěr si vlčata vybrala zaslouženou sladkou odměnu a patřičně se s čerty hokejově rozloučila. 🏒🏒 

Více fotografií ZDE 


Staň se hokejovým rozhodčím!

Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.

Český hokej ve spolupráci s krajskými pracovišti pořádá nábory pro rozhodčí, kteří mají zájem řídit utkání přímo na ledě nebo kteří chtějí doplnit týmy v boxu rozhodčích (zapisovatel, časoměřič, hlasatel a podobně).

V rámci Česka působí celá řada hokejových rozhodčích, kteří řídí různé hokejové soutěže. "Potřebujeme ale neustále rozšiřovat tým rozhodčích, abychom byli schopni obsazovat velké množství hokejových utkání, a to jak rozhodčími na ledě, tak pomocnými rozhodčími v boxu. Kampaň cílí především na současné a bývalé hráče, a všechny, kteří se pohybují kolem ledního hokeje. Rádi uvítáme jakoukoli pomoc," říká centrální koordinátor projektu I ty můžeš pískat hokej Martin Maťašovský.

Nové zážitky, poznání hokeje z jiné stránky a také zajímavý přivýdělek. To je jen základní výčet všech benefitů, které ti může kariéra rozhodčího přinést. Navíc všichni, kteří se zaregistrují a úspěšně absolvují základní seminář rozhodčího na led, obdrží rozhodcovský dres zcela zdarma.

"Řídit utkání na vrcholných mezinárodní akcích, v KHL nebo ELH pro mě byla vždycky čest a zároveň odpovědnost. Před dvaceti lety by mě rozhodně nenapadlo, kam se bude moje rozhodcovská kariéra ubírat, a že budu mít příležitost být toho všeho součástí. Hokej mi dal jedinečnou šanci zažít atmosféru olympijských her a mistrovství světa, poznat nové lidi a procestovat celý svět," říká Antonín Jeřábek, současný rozhodčí extraligy se zkušenostmi z olympiád a KHL.

Více informací včetně předběžné registrace a přímého kontaktu naleznete na webové stránce www.piskejhokej.cz.

Zážitek. Emoce. Zodpovědnost. I ty můžeš pískat lední hokej. Pojď do toho s námi!


TAJEMNO S MYSTERY

Máme tu novinku do další sezony......vlčata🐺🐺🐺 ze čtvrtých tříd se nám vydala do hor🗻🗻🗻 společně s novými kamarády a spoluhráči. I když bychom mohli být tajemní, jelikož tam jeli s kluky z Mystery Kuřim, se kterými budou v nastávající sezóně tvořit jeden tým, tak vám to řekneme. O víkendu se hráči stmelovali🤝🤝🤝 v překrásném prostředí Jeseníků na Ramzové. Jak se říká, do hor můžeš jen s těmi, na které se můžeš spolehnout a jelikož se na sebe budou muset spoléhat celý rok i na ledě, tak není lepšího prostředí pro otestování spolupráce. 👍👍👍 Více fotografií ZDE


Hurá na PLAYOFF

16. 2. 2022

Vlčata🐺🐺🐺 přišla před prvním letošním zápasem playoff podpořit svoje vzory z Boskovického "A" týmu SKMB. Vyzkoušela si, atmosféru před takto důležitým utkáním a snad přinesla hráčům "Áčka" i trochu štěstí.😁😃😃.


BRUSLENÍ JE ZÁKLAD!

Zabrzdi!!! Říkal jsem na vnitřní hraně!!: Takhle je to pomalý, musíš takto....! 🧐Takovéto a jiné podobné pokyny můžete na Boskovickém stadionu slýchat při tréninku "Vlčat"🐺🐺, Klub SKMB totiž navázal spolupráci s Mgr. Jiří Sedláčkem, šéftrenérem HTC Brno. Zejména bruslařské⛸⛸ dovednosti teď "Vlčata trénují po jeho dohledem.👍👍


NEZAHÁLÍME

Pořád pilně trénujeme, led nacpaný, není k hnutí, stále se však zlepšujeme, jdem do toho pořád s chutí!!!!!😆Přidej se k nám, jestli se chceš naučit bruslit⛸⛸⛸nebo hrát hokej🏒🏒🏒. Naše vlčí smečka už čítá dobrých PADESÁT vlčat, která Tě mezi sebou ráda uvidí a pomohou Ti v začátcích. Máme také nové tréninkové pomůcky a mantinely důležité pro bezpečnost dětí!!!!!


BRANKÁŘKY A BRANKÁŘI TRÉNUJÍ

Je důležité připravit řádně nejen útočníky🏒🏒🏒 a obránce, ale především ochránce brankoviště🥅. Proto se jednoho z tréninků účastnil i Dalimil Svoboda, trenér brankářů ČSLH. 🐺🐺.
Předával naši mladým brankářům a brankářkám cenné zkušenosti.👍


HOKEJOVÝ KEMP 
SLOUP
I 3. 8.-6. 8. 2021

A i letos zde máme hokejový kemp. Je třeba potrénovat než začne sezóna na ledě, a jak jinak než na čerstvého vzduchu. 

Registrační formulář ke stažení ZDE: 

AKTUÁLNĚ

Když bundy tak i čepice

Když otevřu krabice, vylezou z nich čepice😎. Zatím co hráči poctivě individuálně trénují🛷⛸, musíme se postarat, aby jim to i slušelo!!! Proto zatím ladíme klubové BARVY🌈 ať máme do sezóny hotovo.😃 A jak nám to sluší? Mrkněte

Nové bundy nám dorazily v pořádku, zima se blíží, tak bude na rybníku teplo :)