LETNÍ PŘÍPRAVA 2022


SEZÓNA MŮŽE ZAČÍT

A je to tu, ve čtvrtek proběhl na hřišti Boskovického gymnázia poslední trénink⛹️‍♀️⛹️ letní přípravy, který už na dobro uzavřel uplynulou sezónu 2021/2022.👍👍👍 Vlčata,🐺🐺 která ještě nebyla s rodiči na dovolené🏖🏖🏖 ve sluneční výhni trénink rozhodně nevypustila👍👍 a do poslední chvíle se snažila urvat kousek hřiště pro sebe.
Odměnou za celou sezónu jim byla upomínková medaile,🥇🥇🥇 kterou obdržela od svých trenérů...a potom ještě společné foto a hurá na prázdniny.🏝🏜Ještě více potěšena byla Vlčata,🐺🐺🐺 která vyhrála v uplynulé sezóně ligu mladších žáků. Hráči byli ještě dodatečně odměněni svými prvními hokejovými kartičkami.
Děkujeme trenérům za trpělivost s naší smečkou během celé sezóny 😁😁😁Děkujeme všem dětem za celoroční snahu a také jejich rodičům, protože nic z toho by nebylo bez jejich obětavosti.👏👏👏👏👏Na shledanou v srpnu na ledě!!!! A UŽIJTE SI PRÁZDNINY.👋👋👋
DALŠÍ FOTOGRAFIE ZDEPRÁZDNINY SE BLÍŽÍ

Předposlední týden letní přípravy za námi😀, vlčata🐺🐺🐺 jsou stále pilná při budování kondice mimo led🤸‍♂️🤸‍♂️🤸‍♂️. Ať jde o velmi pestrou pohybovou přípravu nebo fotbálek⚽️⚽️⚽️, do všeho se vrhají s plným nasazením. 👍👍👍👍👍 DALŠÍ FOTOGRAFIE  ZDE


SMEČKA NA SOBĚ MAKÁ

Týdny letní rychle letí...i v posledních pár týdnech v lavicích je třeba rozhýbat tělo na intenzivním tréninku⚽️🤾‍♀️🤸‍♂️🤸🤼‍♂️🤼. Pátý týden za námi👍👍
DALŠÍ FOTOGRAFIE ZDE


TŘETÍ TÝDEN
ZA NÁMI

Jak Ti velcí, tak i malí třetí týden pěkně válí. Třetí týden přípravy je za námi, zase jsme začali pondělkem na stadionu..... zápal je stále velký.... jen tak dál.😁👍
VÍCE FOTOGRAFIÍ ZDE


LADÍME FORMU

Vlčata nezahálí a mají za sebou už druhý ✌️ týden z letní přípravy.. 🤩🏒 Počasí jim přeje a SMEČKA 🐺🐺 maká naplno, tak aby do nové sezóny nastoupila v plné síle 🏒🥅 Pohybu zdar!
VÍCE FOTOGRAFIÍ ZDE


NA ZNAČKY A MAKÁME

Zase už to vlčatům začalo a po měsíci lenošení🏖⛱ začala budovat kondici 🏋️‍♂️v rámci letní přípravy. V pondělí 2. 5. se sešla na zimním stadionu aby pořádně propotila na modré ploše trička. Pomyslnou taktovku opět drželi v ruce trenéři Honza Hasoň a Česťa Sekanina 👍👍👍, od letní přípravy k nim přibyla však další posila💪 a ne ledajaká. Vlčata🐺🐺🐺 a v sezóně zejména strážce brankoviště bude mít na starosti Petr Hrachovina, ještě nedávno trenér brankářů🥅🥅🥅 Znojemských Orlů.Vítáme Tě Petře a přejeme mnoho sil a trpělivosti s Vlčaty.

VÍCE FOTOGRAFIÍ ZDE 


Od pondělí 2. 5. 2022 začíná letní příprava:

Děti ročníku 2013 a mladší:
Pondělí 16:00–17:00 hod. zimní stadion
Úterý 17:00–18:00 hod. hřiště nebo tělocvična ZŠ Slovákova
Čtvrtek 17:00–18:00 hod. hřiště nebo tělocvična Gymnázium Boskovice

Děti ročníku 2012 a starší:
Pondělí 17:00–18:00 hod. zimní stadion
Úterý 18:00–19:00 hod. hřiště nebo tělocvična ZŠ Slovákova
Čtvrtek 18:00–19:00 hod. hřiště nebo tělocvična Gymnázium v Boskovicích.

Sraz na zmíněných sportovištích vždy 15 minut před tréninkem.
S sebou sportovní oblečení, sálovou (čisté tenisky do tělocvičny) i venkovní sportovní obuv a pití.LETNÍ PŘÍPRAVA 2021


LETNÍ PŘÍPRAVA 2020

LETNÍ PŘÍPRAVA - TÝDEN ČTVRTÝ

A máme tu čtvrtý páteční, ne však poslední trénink letní přípravy. Jelikož se nám však někteří hráči nejspíše rozjedou v příštím týdnu na prázdniny, oslavili jsme zakončení sezóny již tento pátek. Děti byly za svoji snahu odměněny pamětními medailemi a fotografiemi, odměna neminula ani členy realizačního týmu. Teď už zbývá jen v příštím týdnu lehce potrénovat a pak se těšit až se všichni opět sejdou před začátkem nové sezóny. 


LETNÍ PŘÍPRAVA - TÝDEN TŘETÍ

19. červen 2020

A jde to za každého počasí, jak bylo vidět na třetím pátečním tréninku. Zase úžasná pestrost a zaujetí našich ratolestí. 


LETNÍ PŘÍPRAVA - TÝDEN DRUHÝ

10. červen 2020

Je tu druhý týden letní přípravy a naše ratolesti si každý trénink užívají pěkně naplno. Snad i jim jako celé přírodě deštivé počasí nalilo nové síly do žil. Jen tak dále s radostí v očích jako doposud :) 


LETNÍ PŘÍPRAVA – TÝDEN PRVNÍ

1. červen 2020

Tak je to tady, naše vlčata dnes zahájila letní přípravu. Na všech bylo vidět velké odhodláni a chuť se hýbat.