Týden hokeje se bude konat online formou. Na co a na koho se můžete těšit?

Jak jste již jistě zaznamenali, vinou nastalé epidemiologické situace, která nenahrává pořádání hromadných akcí, se Český hokej rozhodl přesunout akci Týden hokeje ze zimních stadionů na web a sociální sítě projektu Pojď hrát hokej. V týdnu od 23. do 29. listopadu se tak můžete každý den těšit na to, že s vybraným expertem probereme jedno téma týkající se mládežnického hokeje. Celá akce poté v neděli 29.11. vyvrcholí online webinářem. 

Místo aktivit na ledě se tak děti a jejich rodiče mohou těšit na speciální program. Každý den od pondělí do soboty budou vybraní experti na danou problematiku představovat jednotlivá témata a s ním spojené aspekty týkající se mládežnického hokeje.

VÍCE INFORMACÍ ZDE


CHCEŠ SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠÍ SMEČKY?

Přivítáme všechny děti od čtyř let, nebojte se připojit k nám. Nevadí, že dítě neumí bruslit, pod vedením profesionálních trenérů je to naučíme. Sport je pro dítě nejlepším využitím volného času.

Je možné si jen vyzkoušet trénink?

Samozřejmě, jakýkoliv začátečník si u nás může vyzkoušet trénink pod dohledem našich asistentek a trenérů. Děti aspoň zjistí jaký je hokej zábavná hra.

A co hokejová výstroj?

Pro první trénink stačí jakákoliv přilba např. na lyže, kolo, dále brusle a rukavice, třeba i palčáky. Na další tréninky je možnost si u nás zapůjčit bezplatně hokejovou výstroj (tato výstroj je určena jen pro začátečníky).

- ZAPŮJČENÍ VÝSTROJE
- PRVNÍ MĚSÍC ZDARMA


BRUSLENÍ S VLČATY

DĚKUJEME, ŽE JSTE PŘIŠLI! Dne 20. 9. 2020 se uskutečnil nábor SKMB Boskovice. Naše malá VLČATA přivítala NOVÉ kamarády, kteří se chtějí hýbat a něco nového naučit. Všichni si zadováděli nejen na ledě ale i na skákacím hradě. Odměnou jim byly nejen pamětní medaile.